Dalībnieku domas par TOOG sarunu grupām

ILZE

Pēc pirmās reizes:

"Manas sajūtas...

Pirms pirmās tikšanās visādi iztēlojos - kā tas būs, pēkšņi runāt Zoom ar svešiem cilvēkiem, vēl pie tam angliski...Sākoties nodarbībai, viss izrādījās savādāk - cilvēku smaidi, mirdzošās acis, uzmundrinājumi vienā mirklī izkliedēja visas bažas. Bija forši un uz nodarbības otru pusi jau sapratu - gribēšu vēl....😉😊"


Pēc 6 mēnešiem, kopš runā ar TOOG:

Prieks būt kopā ar tik motivētiem, aktīviem jaunajiem cilvēkiem. 👌 Un, ja viņus apmierina šī pieaugušo kompānija, tad tak smaidīt vien gribas...laime pilnīga... 😀


Pēc 10 mēnešiem, kopš runā ar TOOG:

Jūtos drošāk pēc sarunām TOOG. Savos projekta braucienos priecājos, ka nu jau  pati spēju iet pie partneriem un uzsākt sarunu, ne tikai gaidīt kamēr man kāds pienāk klāt...Tas mans lielākais sasniegums!!!😊

MARKA MAMMA

Marks jau pavasarī atzina, ka TOOG Viņam ir palīdzējis kļūt drošākam un nebaidīties runāt. To Viņš arī droši darīja, aizbraucot uz starptautisku basketbola turnīru, komunicējot un sadraudzējoties ar spēlētājiem no citām valstīm. 

PALDIES TOOG KOMANDAI!

RITA

Pēc pirmās reizes

Man ļoti patika un šīs ikdienišķās sarunas/runāšana ir ļoti svētīgas un nepieciešamas, lai nepazaudētu prasmes un tās tikai attīstītu. Es noteikti vēl pievienošos šīm mācībām. Saprotu, ka mana jaunkudze arī gribēs iesaistīties vakara grupu runāšanā.:)

Pēc 4 mēnešiem, kopš runā ar TOOG

Es noteikti gribu turpināt, man ļoti patīk un mana runāšana ir krietni uzlabojusies.

IEVA

Man ļoti patika! Interesanti bija klausīties par citu interesēm un hobijiem, grūti bija izteikt savas domas. Biju sajūsmā kā mazā Marta runā un izsakās.


GINTS

Kā lai saka? Es esmu nošokēts, bet patīkami, jo es nedomāju, ka tas man būs tik grūti. Es saprotu, ka man ir kaut kādi vārdi un saprotu, kad runā, bet es esmu no tās Martas līmeņa tālu, ļoti tālu un ja tur visi tādi būs, es domāju man ies ļoti grūti, bet es nedomāju to pamest.
Es to turpināšu, jo tas varētu man palīdzēt tikt līdz rezultātam.

LINDA M.

Man patika tēma un jautājumi, kurus varam uzdot viens otram. Personīgi man prasītos arī nedaudz gramatika, es saprotu šī ir sarunu grupa, bet reizēm gribējās, lai mani palabo, kad veidoju nepareizi teikumu.

Domu jau visi saprata, bet man šķita, ka bieži es grēkoju tieši šai ziņā.

Bet kopumā viss bija forši.:)

Uz tikšanos!

LINDA

"Man gāja ļoti labi. Visi draudzīgi, runātīgi, atsaucīgi. Skolotājs arī ļoti foršs. Sadalījāmies par grupām, es biju ar pieaugušajiem, abas komunikablas un es pat teikšu, zinošākas par mani angļu valodā. 🤭 Man ar runāšanu iet švakāk, saprotu vairāk nekā runāju. Vakar izgāju ārā, iemidzināju mazo, iedevu Viņu māsai Patrīcijai šūpināt, bet Viņš pēc kādām 15 min sāka bļaut un nepiekrita, ka māsa auklē. 😂Tad man nācās Viņu ņemt klēpī un tādēļ es nevarēju tik ļoti iedziļināties un koncentrēties, tas bija vienīgais, kas man traucēja, bet tā bija ļoti forši. Es noteikti mēģināšu pievienoties nākamreiz, ar cerību, ka mazais šoreiz atļaus.

Nākamajā reizē

Labrīt, mazulītis šoreiz bija malacītis un atļāva man piedalīties Zoom, tikai pašās pēdējās piecās minūtēs pamodās un tad paņēmu klēpī. Šoreiz jutos brīvāk, zināju ar ko rēķināties un mazais atļāva. 😇 Man arī patika kompānija ar bērniem. 🤩

LĪGA Ā.

Man jau kauns, ka iekšā ir un nevar pateikt! Ja godīgi - sākumā biju samulsusi, ka apkārt bērni, bet, pateicoties Tev nebija slikta sajūta! Paldies!

MARTA

Man ļoti patika šie abi pēdējie Zoom. Bija ļoti forši! :)

EMĪLS

Jūtos ļoti labi, pārliecinoši, jūtos vajadzīgs.
TOOG dod man daudz labumu - iemācīties jaunus vārdus, tagad runāju angļu valodā brīvāk. Patīk visi runātāji, skolotāji, visi ir ļoti forši, draudzīgi. Turpināšu "zūmot"!

OKSANA

Bija interesanti un redzēt cik bērni viegli runā un saliek teikumus. Jutos brīvi! Nebaidījos runāt, ja arī nav pareizi! Dažus jaunus vārdiņus sev arī ieguvu.  Paldies! :)

RAIVIS

Man patīk, šis liek izkāpt no komforta zonas. Kad kāds runā, 90% saprotu, kad pašam jāsaka, tad ļoti jāpiedomā.

LĪGA

Paldies, bija ļoti labi. Lai arī sarunu partneri bija gados jaunāki 😊, biju patīkami pārsteigta par viņu angļu valodas zināšanām. Jūtos vienlīdzīga sarunu partnere. Labprāt piedalīšos atkal.

NATĀLIJA

"Par zoomu. Bija ļoti viegla un pozitīva gaisotne.👍 No Jura un Ernesta saņēmu atbalstu un iedrošinājumu 🤗 bija patīkami izmēģināt savas runas prasmes. Paldies par iespēju ❤️

Tēma arī bija interesanta🙂☀️"

ANTRA

Par nodarbību. Es līdz šim rītam nebiju sapratusi, ka jautājumi šai nodarbībai - bet tas nekas, cik paspēju, tik sagatavoju. Man patīk lielā ideja - mācies un dari pats, kad tiekamies - runājam. Tā kā man ir “sunīša sindroms” - saprotu, bet pateikt grūti, tad izcila vieta pārvarēt sevi un sākt runāt. Labprāt pievienošos tālākajām nodarbībām."

NIKLĀVS

“Man ļoti patika šis zooms bija forši..”

REBEKA

“Bija ļoti interesanti.”

TOMASS

"Hello, I really liked this English lesson and I liked the style speaking and preparing for the lesson."

ESTERE

“Man bija ļoti nepatīkami, kad neviens grupā nevēlējās runāt, bet pēc tam, kad atnāci Tu un Linda, tad beigās, man šķiet mums labi veicās, jautājumi nebija grūti, bet gan vairāk neparliecinātība par sevi, es labprāt nākošreiz būtu tajā pašā grupiņā! :)”

NORA

"Manuprāt, ļoti labs veids kā pilnveidot savu angļu valodu, kā arī var iepazīt citus cilvēkus un iegūt jaunus draugus!"

ALISE

"Piedalīties diskusijās angļu valodā bija ļoti interesanti. Varēja iepazīt daudzus cilvēkus un dzirdēt viņu viedokļus par tēmām. Varēja izmantot angļu valodas prasmes gan klausoties, gan runājot."

RENĀTE

“i rly liked it and i get to find new friends and our theme:)”

ERNESTS

“It was very good and  nice..”

EVIJA

“I really liked this meeting because it was fun to discuss this topic of your role model. I learned more about the people around me and their role models. Overall I really liked this meeting.”

TOMASS

“Bija ļoti labi un bija interesanti par citiem uzzināt. Jautājumi nebija grūti, bet bija pirms tam jāpadomā. Uz 2 jautājumiem biju pierakstījis atbildes.”

LINDA

“It was nice to hear about other participants role models..”

AMANTA

“I personally really, really enjoyed this discussion! These discussion groups are a great way to get to know others! I think this idea of yours is awesome, because discussions and talks are an important part of a human's life. And I would for sure like to be apart of another one of these discussion groups!”

ANNA

“IT WAS COOL!!!”

JUSTĪNE

“Jautājumi manuprāt bija viegli, un man ļoti patika..”

AGATE

“It was a great experience and I will gladly do this again. <3 overall I liked this zoom meeting.”

NIKOLA

“this was my first time too and it was really great!!”

KEITA

“i was scared and shy, but i really like it!”

GABRIELA

“No sākuma es nebiju pārliecināta par sevi, un tad jau es iejutos un sāku runāt jau brīvi, bet kopumā bija jauki!”

MAIJA

“I LIKED IT. WAS FUN.”

BEĀTE

“It was really nice and I would definitely come again.”

JUSTĪNE

“Man gāja ļoti labi. Bij ļoti forši.”

EMĪLIJA

"Man ļoti patika šis zoom."

PAULA

"i like this zoom and session;)"

RŪDIS

"Man ļoti patika parunāt angliski ar ctiem. Attā. Rūdis"

ELĪZE

“This is my first time... and it was fun and interesting:)”

ESTERE

“I really liked it and it wasn't as awkward as the last time :))”

IZOLDE

“At first I was really nervous about this discussion, but when I found out my group, I felt relieved. The discussion was nice and calm and I liked the atmosphere. I loved the topic because it was easy and really fun to talk about. I liked learning about Amanta’s and Evija’s role models! I hope the next discussion is equally as good as this one 😋 (by the way, love the idea of this!!) 💕”

ŠARLOTE

"Today was a great day! I loved to share my interests!;"

GERDA

“I liked the topic..”

RADOMIRS

“No sākuma bija bailīgi bet man patika. Paldies”

KATRĪNA

“Jautājumi,manuprāt,bija normāli. Man patika😁”

ANNA P.

“I like it”

MARKS

“It was really great and interesting. I heard Emils, Ernests, Beate. The best thing is that you can give your own answers.“

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.